سلام و عرض ادب به شما مخاطبان گل زیبا ! 

مادرم می گوید وقتی ۳ یا ۴ ساله بوده ام با دست یا قیچی دمار از روزگار گیاهان خانه مان در  می آوردم.  می گوید نزدیک به ۲۰ گل را مورد عنایت قرار داده ام.   اما اکنون بعد از از بیست نمی دانم چه شده است که زندگی ام شده گل و گیاه .!!  

پس لطفا قبل از دیزاین خانه مبارک با گل و گیاه ، اول مراقب فرزندانمان باشیم . 

کمی از مهمل گویی فاصله بگیریم و برویم سراغ کار مورد علاقه بنده ، یعنی دیزاین ( طراحی - فارسی را پاس بداریم ) خانه با گل و گیاهان لوکس ( زیبا ساز ) 

دیروز با خانواده گرام رفتیم بازار . ( به زور البته )  دکوراسیون های زیبایی را در مغازه برای فروش گذاشته بودند . مثلا مجسمه غاز مادر  مرده ای ( به قول استاد جمال زاده ) را طلایی کرده بودند و نزدیک دو میلیون قیمت خورده بود . یا مثلا یک پلنگ  کوچک که ۲۰۰ تومن برایمان اب می خورد . راستش من خسیس نیستم ولی از پول هدر دادن بدم می آید ‌. واسه همین خانواده رو راضی کردم به جای پرداخت این پول گزاف به مجسمه تصنعی،  پول خود را به گیاه و گلدان زیبا بدهند . 

دوستان گلم باور کنید در خانه ای که گل نباشد ،  کم کم عشق و محبت هم از بین می رود . وقتی دوستان به خانه من می آیند می گویند آنقدر آرامش دارد ، دلمان نمی خواهد خارج شویم ( البته من هم مهمان نوازیم حدی داره ) . به دور از شوخی امتحانش ضرر ندارد . من چند عکس از دیزاین خانه گذاشته ام امیدوارم شما هم نظراتتان  مثل خانواده و دوستان من بر گردد ‌. یا علی 

باقی در ادامه مطلب .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تراریوم(باغ شیشه ای) معتوقیّه |برای پس از مرگم.. مجله دیجیتال گلی فروشگاه شیپور شمع تنها Teacherbehnam@aol.com ردلاو چت|لاو چت|ردلاوچت|رد لاو چت|چت لاو|red-love-chat دیگ بخار سامانه خادمیاران تبلیغی قم